O prodeji zakrslých králíčků - Sale

 

Králíčky určené k prodeji najdete v sekci Aktuální prodej-current sale!
 
 Králíčka si od nás můžete odvézt nejdříve ve věku 7-8 mi týdnů. Odběr králíčka - beránka si můžete vyzvednout osobně nebo je možné si zajistit převoz králíčka nějakou specializovanou firmou, při přepravě králíčka musí být cena králíčka, včetně dopravy, zaplacena celá předem (na dobírku nezasíláme).
 
Všichni naši králíčci obdrží rodokmen (informativní výpis předků) buď na papíře nebo zašleme e-mailem. Každý králíček je již několikrát přeléčen proti kokcidióze (SULFACOXEM T nebo Sulfadimidinem), králíček také dostane na první dny v novém domově pytlíček krmení, na které je zvyklý.
 
Předpokládáme, že budoucí majitel králíčka se předem informuje o chovu zakrslých králíčků a bude se starat o to, aby měl králíček šťastný a spokojený život. Králíček potřebuje dostatek péče, času, kvalitní stravy a veterinární péče jako každé zvířátko.
 
Cena za MINI LOP samičku: 1800-2000,-Kč
Cena za MINI LOP samečka: 1500-1800,-Kč
 
 
Po Vaší rezervaci požadujeme uhrazení rezervačního poplatku (předběžná rezervace bez další domluvy trvá 7 dní, potom je králíček uvolněn znovu k prodeji).
 
Rezervační poplatek je 50% ceny králíčka (Při zrušení rezervace je záloha nevratná, slušní lidé jistě pochopí.)
 
 Zisk z prodeje opět a zase putuje na krmení, potřeby pro králíčky, zajišťuje pravidelné očkování a další nezbytnosti pro pohodlí a zdraví králíčků.
 
Vyhrazujeme si právo ponechat jakéhokoli králíčka pro další chov a odmítnout majitele, o kterém budeme mít pochybnosti!
 
Legenda:
 
    volné (králíčka si můžete rezervovat) 
    zatím není volné (rozhoduji se)
    předběžná rezervace (rezervace bez úhrady zálohy)
    rezervace (rezervace s uhrazenou zálohou)
    prodaný/á (uhrazena celá částka)
--

optimalizace PageRank.cz 

--